Kvalitné čistenie kobercov

Medzinárodná firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. ponúka upratovacie služby pre mnoho významných zákazníkov po celej Slovenskej republike, Česku, Rakúsku a Nemecku. Je schopná riešiť akékoľvek Vaše požiadavky v profesii upratovania a čistenia. Má silné zázemie firmy, veľmi kvalitný, rozsiahly strojový park a používa účinné moderné technológie v odbore upratovacích služieb. Zo získaných skúseností používame na čistenie a tepovanie kobercov veľmi efektívnu strojovú metódu, ktorá dokáže kvalitne zbaviť Vaše koberce všetkých nečistôt, koberec vydezinfikuje, zničí všetky roztoče a zároveň Vám naše kvalitné chémie Bosch RTS spolu s modernými kotúčovými strojmi a vysokotlakovým trojmotorovým turbo vysávačom príjemne oživia celkový vzhľad Vášho koberca.

Strojový spôsob čistenia kotúčovým strojom považujeme za jediný možný postup, ako dokonale koberec vyčistiť od všetkých usadených nečistôt a alergénov. Trúfame si tvrdiť, že ak nevyčistíme koberec my, potom to iná firma nedokáže. Vhodné čistenie napomáha k zvýšeniu životnosti vašich kobercov a to odstraňovaním hĺbkových nečistôt. Zároveň udržujete vynikajúci vzhľad vášho koberca. Zásadne nepoužívame extrakčnú metódu čistenia kobercov. Extrakčná metóda čistenia, ktorú používajú iné upratovacie firmy, nie je vhodná pre dokonalé čistenie kobercov. Táto metóda je založená na princípe vstreknutia chémie do koberca a rýchleho odsatia. Chémia sa nedostane do hlbokej štruktúry koberca a po zaschnutí zostávajú na koberci fľaky.

 

KOBERCE 1

 

Ručné čistenie čalúnenia

Firma A SERVIS LIPKA vykonáva ručné čistenie čalúneného nábytku, sedacích súprav a kresiel. Na tepovanie čalúneného nábytku používame modernú účinnú chémiu Bosch RTS, ktorá sa ručne za pomoci jemnej kefy s dlhým vlasom zapracuje do textílie. Vytvorená pena spolu s uvoľnenými nečistotami sa na záver vysaje vysokotlakovým trojmotorovým vysávačom so špeciálnou hubicou na čalúnenie. Výkonný turbovysávač odsaje všetky alergény, nežiaduce pachy a vysuší čalúnenia takmer dosucha. V niektorých prípadoch a to celkom výnimočne, používame na určité typy pevných tkanín, ktoré sú veľmi znečistené, ručnú AKU kotúčovú kefu. Z 90% vykonávame technológiu ručného čistenia čalúnenia, ktoré je šetrné a dokáže vaše sedačky, kreslá a čalúnenia zbaviť všetkých nečistôt.

 

cisteni-calouneni

 

Ostatné činnosti firmy A SERVIS LIPKA

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. svojim zákazníkom ponúka aj rad iných služieb ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravu, ktorá je prevažne vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Odstraňujeme graffiti a nanášame ochranu antigraffiti, odstraňujeme nepovolené polepy z presklených plôch. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, sporov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG, tzv. náterom LSG dosiahneme to, že zamedzíme tvorbe vlhkosti, ktorá spôsobuje rast a tvorbu zelených sanitrov a zamedzíme a odstránime súčasné mikrobiálne napadnutia. Táto funkcia je založená na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafitov, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn apod. Pre tieto všetky prípady je najvhodnejším spôsobom použiť špeciálnu pieskovačku W 1-40 a abrazíva tj. jemný piesok, granit, šupky z vlašských orechov, kedy dopadom abrazíva na povrch dochádza k odstráneniu usadených nečistôt, omietok či starých náterov či graffiti. Metódu pieskovania možno použiť aj na čistenie fasád historických budov či pamiatok, keďže je schválená Pamiatkovým úradom SR.