Strojové čistenie podláh

Naša upratovacia firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. ponúka široký okruh prác, ktoré vykonávame odborne, ale naša prvoradá špecializácia je zameraná na profesionálne hĺbkové strojové čistenie podláh. Umývame a čistíme podlahy akéhokoľvek typu (dlažbu, mramor, linoleum, marmoleum, plávajúce podlahy, betónové podlahy, liate podlahy, kamenné podlahy atď.). Podlahy čistíme kombináciou moderných strojov, tzv. strojovou metódou. Využívame moderné kotúčové stroje, na ktorý môžeme použiť nadstavec tzv. držiak padov alebo slonovú kefu a vysokotlakový motorový vysávač. Tým sme získali najefektívnejšiu a najúčinnejšiu metódu pre čistenie podlahových plôch. Pristupujeme individuálne ku každej zákazke, s nami sa dohodnete na malom aj na veľkom upratovaní. Naši zamestnanci sú vysoko kvalifikovaní a odborne vyškolení pre prácu s chémiou. Pri strojovom čistení podlahy začíname tak, že podlahu najprv kvalitne vydrhneme a vykefujeme roztokom vody s chémiou. Pri tvrdých znečistených podlahách je veľmi dôležité zvoliť správne zloženie chémie, postupujeme od najslabšej k silnejšej, tak aby splnila požadovanú reakciu svoju účinnou zložkou.

 

myti-podlah-plzen

 

Na všetky generálne a hĺbkové čistenia používame zásaditú chémiu. Len na upratovanie po stavebných činnostiach a rekonštrukciách je využitá kyslá chémia, ktorá dokonale odstráni všetky vápenaté a cementové závoje, zvyšky stavebných nečistôt a povlakov z podláh. Pre iné strojové čistenie podláh sa táto kyslá chémia nehodí, keďže je veľmi agresívna a citlivé podlahy môže poškodiť. V nasledujúcom kroku naším 3-motorových vysávačom vysajeme roztok s naviazanými nečistotami, všetku nečistotu odsajeme pomocou hubice s gumovými lemami. Na záver čistenia podlahu ešte raz namočíme čistou vodou, aby sa neutralizovala od zvyšného chemického roztoku a necháme doschnúť. Naša firma pri strojovom čistení podláh zaisťuje tiež zakonzervovanie podlahy tzv. fluatáciu prostredníctvom priemyselného polyméru (vosku). Odporúčame podlahu ošetriť voskom, a to z dôvodu, že oveľa lepšie sa udržiava, jej životnosť sa predĺži a zabráni sa hlbšiemu znečistenia. Na podlahu aplikujeme prevažne vosk, ktorý je pololesklý alebo matný.
 

vosk

 

Ostatné naše služby

Okrem iného ponúkame služby strojové hĺbkové čistenie, tepovanie kobercov, strojové čistenie čalúnenia. Realizujeme denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach alebo upratovacie práce vo výškach. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, výkladov a presklených plôch, a to aj vo výškach. Po dohode čistíme žalúzie, lamely, rolety, a markízy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamné polepy, ochranné fólie, samolepky, banery zo všetkých presklených plôch. Ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravu, ktorú aplikujeme na sklá pomocou technológie GlasProtect. Táto hydrofóbna impregnácia je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Sme schopní odstrániť a vyčistiť graffiti alebo naniesť antigraffitovú ochranu. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, sporov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafitov, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Kladieme veľký dôraz na kvalitu poskytovaných služieb a rýchlosť realizácie zákaziek. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, v Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte na t.č. +421 911 740 933.