LSG ochranný náter proti výskytu plesní, bakterií, hub a kvasníc

Na zateplených budovách a prevažne na sever smerujúcich múrov sa často vyskytujú plesne, baktérie, huby a kvasinky. Nie je výnimkou, že ak sú napadnuté vonkajšie múry, vyskytujú sa plesne aj z vnútorných strán budov. V miestnostiach, kde je malá cirkulácia vzduchu sa na stenách s priľahlým nábytkom tvoria plesne, ktoré sú zdraviu veľmi škodlivé a sú často príčinou rôznych alergií. Riešenie, ako sa týchto nežiaducich problému a nečistôt zbaviť, je revolučný náter proti plesniam LSG, ktorý Vaše napadnuté múry definitívne zbaví tohto problému. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Vám zaistí kompletný servis v odstránení plesní, rias, húb, hoci lúhom výkvetov a iných mikroorganizmov z akéhokoľvek povrchu.

Pred aplikáciou náteru LSG

Pred aplikáciou náteru LSG

Princip fungovania náteru LSG

Antimikrobiálne pôsobenie LSG je založené na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Už veľmi krátky kontakt bunkovej steny s ošetreným povrchom spôsobí lokálnu zmenu v koncentrácii dôležitých iónov a vnútrobunkový tlak spôsobí jej roztrhnutia. Na povrchu chránenom náterom LSG nemajú plesne, baktérie, huby ani kvasinky šancu prežiť. Pre bunky vyšších organizmov je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvorený náterom LSG iónový náboj, ktorý pri priblížení bunky mikroorganizmu začne vytvárať s dôležitými iónmi v bunkovej stene mikroorganizmu iónové mostíky. Touto interakcií dochádza k oslabeniu pevnosti bunkovej steny mikroorganizmu na úroveň, kedy už nie je schopná udržať vnútrobunkový tlak. V tento okamih dochádza k pretrhnutiu bunkovej steny. Vďaka tomu LSG trvalo chráni seba a tým aj ošetrený povrch proti napadnutiu mikroorganizmami. Ošetrené plochy sú odolné dažďu, vlhkosti, UV žiareniu a sú umývateľné so zvýšenou oteruvzdornosťou. Náter proti plesniam LSG je ekologický sa selektívne a trvalou funkciou. V 100% spoľahlivosti sa garantuje účinok náteru LSG 4-6 rokov a v obmedzenej miere bude fungovať cca do 10 rokov. Garantovaná záruka je 2 roky.
 

Po aplikácii náteru LSG

Po aplikácii náteru LSG

 

Podrobný opis náteru

Aplikácia náteru LSG sa vykonáva po dokonalom odstránení súčasného mikrobiálneho napadnutia a renovácii poškodeného povrchu vrátane dezinfekcie. Docielime tým ochranu proti opätovnému výskytu plesní, baktérií, húb, rias a kvasiniek. Odstránime všetky vzniknuté nežiaduce mikroorganizmy pomocou tlakového prístroja – vo vnútorných priestoroch pomocou inej techniky. Táto technológia spoľahlivo vyčistí, odstráni a vydezinfikuje vonkajšie aj vnútorné plochy. Plochy je potrebné očistiť v celej ploche, pretože na dezinfekciu týchto plôch a aplikáciu ochranného náteru, je nutné plochu perfektne vyčistiť, aby sa už neopakoval výskyt organických nečistôt. Potom, čo rizikové plochy vyčistíme, odporúčame nechať vyschnúť a vyhodnotiť stav vyčistenej a vydezinfikovanej fasády. Potom na tieto plochy nenesieme náter proti plesniam LSG, ktorý trvale chráni seba a tým aj ošetrený povrch proti napadnutiu mikroorganizmami. Túto technológiu Vám dokážeme aplikovať na akýkoľvek podklad – napr. na omietky, farby, drevo, OSB dosky, umakart, betóny, keramické obklady a ďalšie materiály.

A SERVIS LIPKA s.r.o. ponúka ďalšie služby:

Naša spoločnosť svojim zákazníkom ponúka aj rad upratovacích služieb ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Špecializujeme sa na strojové čistenie a tepovanie kobercov, ručné čistenie čalúneného nábytku, vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravú, ktorá je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou, čistíme a umývame okná a sklenené výplne vo výškach. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Odstraňujeme nedovolené polepy z presklenných plôch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátery, opravujeme, natierame a čistíme fasády. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafity, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Naše služby vykonávame po celej Českej republike, Slovensku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.