Ak patríte k milovníkom horúcej čokolády, zrejme netreba dlhšie popisovať, čím je tento nápoj jedinečný. Jestvujú dokonca odborné štúdie, ktoré tvrdia, že tento nápoj pomáha odbúravať stres a znižuje riziko depresie. Navyše má vraj i silné afrodiziakálne účinky, čo mnoho mužov snáď ani nevie, keďže sladké veľmi nemusia.

 Pretože…

Pretože nechceme príliš odbočiť od témy, vráťme sa späť k tomuto jedinečnému nápoju a jeho vzrastajúcej obľube. jak vyčistit koberecObdobie jesene a zimy takýmto horúcim radostiam nanajvýš praje. Aj preto sme sa vo firme A SERVIS LIPKA príliš nedivili, keď nám pred niekoľkými týždňami zavolala mladá žena s tým, že namiesto skvelej chuti čokoládového nápoja, má na koberci nechutný problém. Počas servírovania tejto delikatesy sa jej tácňa vyšmykla z ruky a obidve šálky, pre ňu aj pre manžela, skončili na koberci v obývačke.

Skúšala sa s tým vysporiadať, ale čokoláda, mlieko, šľahačka a cukor sú pre bežné čistenie príliš silnými súpermi. Odhliadnuc od toho, že v horúcej forme bývajú ich negatívne účinky na koberec dvojnásobné. Prirodzene, naša firma má s takýmito nešťastnýmu karabolmi svoje dlhoročné skúsenosti, a tak sme mladej pani v prvom rade poďakovali, že nás oslovila, lebo tento druh čistenia naozaj patrí do rúk odborníkov. Zároveň sme ju ubezpečili, že jej s kobercom radi pomôžeme, a škvrny pošleme do zabudnutia.

Iste,…

Iste, na prvý pohľad to od nás vyznie asi trochu domýšľavo, ale spoločnosť A SERVIS LIPKA má za sebou už viac ako dvadsať rokov úspešnej praxe, takže myšlienky takéhoto „odvážneho“ typu si môžeme celkom pokojne dovoliť, keďže za nimi stojí spokojný klient a kvalitne odvedená robota.  Koniec-koncov, web a početné stránky sú v tomto smere celkom príhodným dôkazom.

Pri informáciách o zvlášť oceňovaných a vyhľadávaných čím vyčistit koberecprofesionálnych firmách z tejto branže na meno firmy A SERVIS LIPKA každý zákazník nesporne narazí. Spoločnosť tak v súčasnosti môžeme pokojne zaradiť k absolútnej špičke v oblasti upratovacích a čistiacich firiem na trhoch celej strednej Európy. Táto charakteristika platí nielen pre Českú republiku a Slovensko, ale tiež Rakúsko a Nemecko.

 Zamestnanci A SERVIS…

Zamestnanci A SERVIS sa venujú čisteniu a ošetrovaniu rôznych druhov kobercov s plným nasadením. Najvýraznejšieho a najspoľahlivejšieho pomocníka v tomto profesionálnom úsilí predstavuje vskutku výnimočný a výkonný kotúčový stroj.jak odstranit skvrny na koberci Ide o zariadenie, ktorému sa darí spoľahlivo likvidovať fľaky na kobercoch, podlahách alebo nábytkovom čalúnení. Našim klientom však okrem tejto služby ponúkame a následne realizujeme aj umývacie a leštiace práce na oknách a fasádach, atypických a ťažko prístupných sklenených stenách, práce vo výškach, ale aj šetrné odstraňovanie graffiti, rôznych druhov plesní a iné zadania.

Na vysokej profesionálnej úrovni zvládame taktiež čistenie rôznych druhov dlažieb, linolea, marmolea, plávajúcich alebo liatych podláh, betónových i kameninových povrchov. Skrátka, v oblasti upratovacích a čistiacich služieb dokážeme pokryť nároky moderného obytného priestoru na špičkovej technologickej úrovni.

Početní…

Početní a spokojní zákazníci na našich každodenne realizovaných službách vždy oceňovali a oceňujú, najmä otvorený, veľmi ústretový prístup, péče o světlý koberecvysokú kvalitu odvedenej práce a precíznosť všetkých realizovaných krokov. Napokon, toto boli a ostávajú stabilné atribúty a dodržiavané normy firemnej kultúry spoločnosti A SERVIS LIPKA. Objednávku a prácu pre každého zákazníka vnímajú zamestnanci v každom jednotlivom prípade ako zásadnú výzvu, pričom rolu nehrá veľkosť ani náročnosť konkrétnej zakázky, skôr naopak.

Cieľom nášho profesionálneho snaženia, tiež je, aby sme držali krok s najnovšími technických poznatkami v oblastiach nášho záujmu. Stále hľadáme niečo nové a inšpiratívne, niečo, čo nás posúva smerom k vyššej kvalite. Sme hlboko presvedčení, že iba takýto strategický postup zabezpečuje firme A SERVIS trvalé miesto na trhu.

 Naša spoločnosť …

údržba koberceNaša spoločnosť nečaká, kým moderné technológie prídu za nami, ale sami ich aktívne vyhľadávame a študujeme. Aj preto sa firma A SERVIS LIPKA môže pochváliť, že je spoločnosťou nanajvýš modernou, technicky vyspelou a personálne vyváženou.

Odborníci a zamestnanci A SERVIS dokážu svojim zákazníkom adekvátne poradiť, zorientovať ich v danom probléme, a najmä účinne a cielene pomôcť. Vhodným príkladom môže byť technologické porovnanie čistenia kobercov.

Je pravdou, ktorú niekto nepopiera, že metóda extrakčného. tzv. mokrého čistenia je oproti strojovej hĺbkovej metóde ponúkanej firmou A SERVIS LIPKA síce o niečo lacnejšia, ale tu sa problém samotného porovnávania vlastne len začína.

 Ale lepšie…

Ale lepšie bude začať pekne po poriadku. V skutočnosti sú finančné rozdiely medzi oboma porovnávanými metódami takmer nepodstané, ba nedôležité. Kľúčovým faktom a pravdou takéhoto porovnania je, že sa v zásade hrá iba o jediné – konečnú kvalitu a dokonalý výsledok. Hĺbková metóda firmy A SERVIS vždy ošetruje plochu do hĺbky, takže nanajvýš kvalitne a precízne.levné čištění koberců Navyše, celý koberec zároveň dezinfikuje.

Naproti tomu možno objektívne konštatovať, že extrakčný systém, teda mokré čistenie, je očividne zastarané, málo účinné, neefektívne, a povrch koberca neraz poznačí. Skúsme v tejto chvíli uvažovať. Čo bude výhodnejšie, vydať pár centov navyše za strojové čistenie kobercov alebo zvoliť neistý výsledok extrakčného čistenia? Iste, vždy to býva vecou osobného názoru a rozhodnutia, ale vo firme A SERVIS sme hlboko presvedčení, že lacné a jednoduché riešenia stoja na konci snaženia oveľa viac ako profesionálny výkon.

 

Treba zdôrazniť,…

Ako správne čistiť koberce? Treba zdôrazniť, že technológie, ktoré spoločnosť Čistenie koberce – Košice pri svojej práci využíva, zákazníkov nikdy nesklamali. Nespôsobili žiadne problémy s kvalitou,nejlevnější čištění koberců časom, konečným vzhľadom a nepoškodlili, nebodaj, neponičili povrch podlahy alebo koberca. To je pre pocit a voľbu každého zákazníka podstatná informácia. Zmyslom a cieľom našej zákazky býva maximálna spokojnosť klienta.

To pre firmu bolo a ostáva kľučové. Aj preto asi sotva prekvapí fakt, že meno upratovacej spoločnosti A SERVIS LIPKA sa už celé roky môže pyšniť visačkou tej najlepšej, zákazníkom oceňovanej, kvality. Veľa nových objednávok dnes do firmy prichádza ako súčasť odporúčania od spokojných klientov. Zákazník sa rád pochváli, poteší a poradí inému, že spoločnosť A SERVIS LIPKA je tou správnou adresou, kde bude jeho problém s čistotou kobercov spoľahlivo vyriešený.-

Čistenie Košice, Koberce

Precízne…

Precízne a ústretové služby A SERVIS od samého začiatku stáli na modernej technike, ktorá sa dokonale viazala so špičkovou technológiou čistenia. Strojové hĺbkové čistenie firmy A SERVIS LIPKA preto dokáže, aj v tých najzložitejších situáciách, pomáhať svojim zákazníkom nanajvýš kvalitne a veľmi efektívne. Srdcom hĺbkovej čistiacej strojovej metódy býva – viackrát spomenutý – kotúčový stroj.snadné čištění koberců Samotné technické zariadenie má zhruba päťdesiat kilogramov, pričom využíva rotačné kefy, ktoré spoľahlivo posúvajú unikátnu, používanú čistiacu chémiu až do hĺbky koberca.

Na rozdiel od zastaraného extrakčného čistenia, dokáže firma s týmto strojom zlikvidovať v štruktúre koberca aj tú najstaršiu špinu. Extrakčný postup ju síce tiež čiastočne uvoľní, no už nemá dostatočný technologický potenciál a primeraný výkon na to, aby ju dôkladne odstránil, čo je jedna z veľkých mínusiek mokrého čistenia.

Výkonný…

Výkonný kotúčový stroj s rotačnými kartáčmi, špičková čistiaca chémia a dokonale vyškolení ľudia, tak predstavujú základný kameň strojovej čistiacej metódy. Proces aplikácie kvalitného chemického prípravku pritom trvá tak dlho, pokým z koberca nie sú odstránené všetky nežiadúce nečistoty. Pri tomto procese zároveň nekompromisne a účinne likvidujeme nielen rychlé čištění kobercůšpinu, ale tiež alergény, zdraviu škodlivé látky a rôzne mikroorganizmy, ktoré sú v kobercoch trvale prítomné.

Z pohľadu zákazníka ide o ďalší bonus, ktorý čistiaca metóda firmy A SERVIS so sebou prináša, pričom tak vytvára predpoklady na skvelé konečné výsledky.

 Koberec…

Koberec vyčistený strojovou metódou je preto nielen dokonale čistý a voňavý, ale aj perfektne vydezinfikovaný. Klientovi ponúka všetky dostupné hygienické výhody, ktoré umožňujú, aby sa na ňom bezpečne mohli hrať malé deti alebo zvieratá a prípadne poskytoval kvalitné služby zdravotníckym či sociálnym zariadeniam. Navyše, vďaka overenej hĺbkovej strojovej metóde firmy A SERVIS sa každý vlas vyčisteného koberca dokáže jedinečným spôsobom napriamiť a získať späť svoj stratený objem. Táto skutočnosť je pre klienta mimoriadne zaujímavá a podnetná.hloubkové čištění koberců Vo finále potom ostáva povrch koberca hebký, nadýchaný, a preto pôsobí ako nový.

 Na výslednej kvalite…

Na výslednej kvalite sa však podieľa ešte jedno dôležité zariadenie. Je ním silný a extra účinný trojmotorový vysávač. Vďaka jeho výnimočnej sacej sile, ktorá ale spĺňa i vysoké parametre ochrany čistenej plochy, nebýva najmenší problém z koberca odstrániť zbytky čistiacej peny, všetky uvoľnené nečistoty, roztoče i alergény.

dezinfekční čištění kobercůVeľmi zaujímavým a dôležitým faktom je ešte jeden prekvapivý benefit. Vysávanie týmto výkonným trojmotorovým strojom dokáže naviac „pozbierať“ aj všetku zhromaždenú vodu, čo jednoznačne prispieva k vyššej finálnej kvalite a spokojnosti zákazníka.

Ešte hádam…

Ešte hádam zopár informácií pre možnosť ďalšieho porovnania. V priebehu extrakčného, teda mokrého čistenia, konkrétny koberec do seba pojme priveľa vody. Systém extrakcie ju ale nedokáže dostatočným spôsobom odstraňovať, takže je v každom prípade nevyhnutné počkať, kým sa prirodzenou cestou nevysuší.

Žiaľ, takéto vynútené čakanie zaberá široký interval v rozmedzí od troch do deviatich hodín. Naviac, voda počas extrakčného čistenia stihne vyplaviť na povrch koberca značné množstvo nazbieraných nečistôt a dlhodobo zašlej špiny, čo potom so sebou nesiestrojové čištění koberců ťažko odhadnuteľné riziko pre výslednú kvalitu.

Stáva sa,…

Stáva sa, že akonáhle takto vyčistený koberec napokon uschne, vyplavená špina dokáže na ploche až príliš často vytvárať odpudivé fľaky a škvrny. Celkom logicky preto býva zákazník značne sklamaný, rozčarovaný a nahnevaný.

V mnohých prípadoch sa následné reklamačné konanie skončí aj potrebou nového čistenia, pričom firma A SERVIS tieto záchranné kroky neraz vykonávala. Po pravde, občas býva takéhto čistenie technologickycena čištění koberců zložitejšie, ako to primárne, teda prvotné ošetrenie znečistenej plochy. Bokom pritom ostávajú zvýšené finančné náklady, ktoré klienta iste netešia.

 Ukazuje sa…

Ukazuje sa teda, a to celkom jednoznačne, že hĺbkové strojové čistenie kobercov od spoločnosti A SERVIS LIPKA ponúka zákazníkom podstatne vyššiu mieru preukázateľných a plným právom očakávaných výhod, technologickej istoty a vyššej kvality výsledku, ako zastaraná a neefektívna metóda extrakčného čistenia.

Potvrdením tejto myšlienky, môžu byť – v samotnom úvode spomínané – dve porcie rozliatej horúcej čokolády. kde nechat vyčistit koberecDomáca pani firmu A SERVIS LIPKA „objavila“ na webe, kde ju presvedčili početné, vždy kladné a pozitívne ohlasy na prácu jej zamestnancov, množstvo priaznivých reakcií a poďakovaní.

Vedela, že vyčistiť takto zasiahnutý koberec nie je žiadna hračka, keďže čokoláda s tukom zo smotany a mlieka, vedia odolávať dlho a húževnato. Naviac, ručné čistenie jedného miesta, dokáže badateľne narušiť štruktúru koberca, čo zväčša skončí tým, že na ploche býva ľahké rozoznať priestor, kde sa takéto intenzívne čistenie realizovalo.

 Argumenty…

Argumenty mladej ženy boli nielen správne, ale tiež veľmi prezieravé, takže o tri dni sme stáli nad jej nešťastným kobercom a mohli len súhlasiť, že tie nepekné škvrny od horúcej čokolády potrebujú precízny zásah odborníkov. Vďaka strojovej metóde a našim profesionálym skúsenostiam sme kobercu vrátili jeho pôvodný vzhľad relatívne rýchlo.

Prirodzene, plocha bola vo finále krásne jednoliata, nikde nebol ani najmenší náznak narušenia štruktúry, čo naša klientka ocenila širokým úsmevom a poďakovaním. Ako nám sama povedala, je skutočne rada, že sa jej podarilo nájsť firmu A SERVIS LIPKA a na vlastné oči spoznať ako pracujú profesionáli. Kvalita konečného výsledku, precíznosť a individuálny prístup k zákazníkovi sú podľa nej bezkonkurenčné, a tak sa jej i vyššia cena za prácu, zdá byť viac ako adekvátna.