Hĺbkové čistenie markíz

Naša upratovacia firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. zabezpečuje umývanie a čistenie markíz. Čistenie markíz môže byť realizované súčasne s umývaním okien alebo ako samostatne vykonaná služba. Látkové markízy čistíme pre našich zákazníkov rovnakou metódou, ktorú používame na vyčistenie kobercov, a to strojovou metódou. Na markízy nanesieme veľmi účinnú chémiu značky Bosch RTS, chémiu necháme chvíľu pôsobiť a následne kvalitnou kefou mechanicky vyčistíme a vysávačom s úzkou štrbinovou hubicou vysajeme miesto vedľa miesta takmer dosucha. Na látkové markízy pôsobia agresívne mestské spády, a preto je nutné markízu čistiť čistiacou chémiou opakovane cca 2x až 3x v jednom čistiacom cykle. Čistenie markíz v porovnaní s čistením kobercov trvá 3x až 4x dlhšie a od toho sa tiež odvíja cena, ktorá sa pohybuje približne od 4 €/m². Naša firma používa metódy profesionálneho čistenia a odstraňovania nečistôt a škvŕn, ktoré sa vykonávajú na základe odborných školení a získaných certifikátov prostredníctvom vysoko kvalitných a efektívnych strojov vrátane profesionálnych renomovaných čistiacich a impregnačných prípravkov.
 

markýzy 1

 
U látkových markíz odporúčame zabezpečiť ich následnú impregnáciu, ktorú sme schopní urobiť na objednanie. Chémiu na impregnáciu odoberáme priamo od výrobcu markíz. Impregnovať látkové markízy môžeme len za pekného slnečného dňa, kedy je bezvetrie, aby sa impregnácia rovnomerne rozprášila. Používame len a len NANOIMPREGNÁCIU, keďže tá zaručí 100% ochranu textílie. Čistenie plastových markíz je omnoho ľahšie. Čistenie prebieha rovnako ako umývanie okien. Na plastových markízach sa nevykonáva impregnácia. Čistenie a impregnáciu markíz vo výške vykonávajú naši profesionálni zamestnanci, ktorí boli preškolení podľa Zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci, v znení neskorších prepisov a Vyhlášky MPSVaR SR č. 147/2013 Z.z. o prácach vo výškach a nad voľnou hĺbkou. Na umývanie a čistenie markíz vo výškach využíva naša upratovacia firma špeciálnu horolezeckú či speleologickú techniku. Pre jednoduchší prístup k čisteným markízam volíme najčastejšie hydraulické ramená a vysokozdvižné plošiny, ktoré máme na tieto účely tiež k dispozícii. Vzhľadom k tomu, že vonkajšie markízy dotvárajú celkový dojem z objektu, odporúčame vykonávať ich pravidelné čistenie, buď pred ich uložením po sezóne, alebo pred začatím novej sezóny. Naše služby využite aj v prípade, pokiaľ Vaša markíza prejavuje známky zníženej impregnácie. Nami osvedčené postupy čistenia a použitia špeciálnych a profesionálnych čistiacich prostriedkov určených priamo na tieto látky vyčistia väčšinu bežných škvŕn.
 

markýzy 2

 

A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje ďalšie služby:

Sme medzinárodná upratovacia firma, ktorá ponúka služby: strojové hĺbkové čistenie a tepovanie kobercov, strojové čistenie čalúnenia alebo odstránenie starého vosku (polyméru) z podlahy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamné polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery zo všetkých presklených plôch. Realizujeme denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach alebo upratovacie práce vo výškach. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, výkladov a presklených plôch, a to aj vo výškach. Na okná nanášame nanoimpregnáciu, ktorá je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Po dohode čistíme žalúzie, lamely, rolety a markízy. Sme schopní odstrániť a vyčistiť graffity alebo naniesť antigraffitovú ochranu. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, spór zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafitov, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Kladieme veľký dôraz na kvalitu poskytovaných služieb a rýchlosť realizácie objednávok. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej a Českej republike, v Rakúsku a Nemecku. Cenové relácie našich služieb sú vzhľadom k náročnosti práce veľmi dostupné. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti alebo sa potrebujete poradiť, pozrite si naše internetové stránky  http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte na tel. č. +421 911 740 933.